Atkalredzēšanās Rūjienas senioru mājā!
June 26, 2020
Video sveiciens Ziemassvētkos no mūsu senioriem un darbiniekiem
December 22, 2020
Rādīt visus

Šoruden ir noslēdzies viens no Rūjienas senioru mājas attīstības plāniem- ierīkotas automatizētas centrālās durvis un izveidota bruģēta uzbrauktuve, kas ievērojami atvieglo piekļuvi ēkai.

Vienā no vadošajiem sociālo pakalpojumu sniegšanas centriem Latvijā ar Lauku atbalsta dienesta piesaisti ir izdevies īstenot projektu “Teritorijas labiekārtošana, uzlabojot vides pieejamību”, kas paredz automātisko durvju uzstādīšanu ēkas galvenajai ieejai, kā arī uzbrauktuvju izbūvi atbilstošiuniversālā dizaina pamatnostādnēm.  

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” saņemtā atbalsta apmērs sastāda 13 499,99 EUR, tādējādi Rūjienas senioru mājas izdevumus samazinot līdz 8187,62 EUR. Rūjienas novada dome minētajā labiekārtošanas projektā finansiāli savu atbalstu izteica ar 2000 EUR. 

Automatizēto durvju izbūves darbus šī projekta ietvaros pēc neatkarīgi izstrādāta piedāvājuma veica SIA “Door Solutions” ar kopējām izmaksām 5640,35 EUR. 

Šāda vides pieejamības un teritorijas labiekārtošanas projekta realizēšana pozitīvi ietekmē gan Rūjienas senioru mājas klientu un tuvinieku, gan iestādē strādājošo mediķu un viņu pacientu ikdienu, ieeju ēkā padarot ērtāku jaunajām māmiņām un arī vecāka gadagājuma cilvēkiem. 

Kāds Rūjienas senioru mājas klients pozitīvās pārmaiņas vērtē atzinīgi, norādot, ka tas atvieglo izkļūšanu un iekļūšanu ēkā, kā arī sniedz iespēju patstāvīgi izvēlēties laiku, kad doties ārā, svaigā gaisā. Arī ģimenes ārste Inguna Ločmele, kura pacientus pieņem Valdemāra ielā 26, Rūjienā, Rūjienas senioru mājas telpās, atbalsta šo ideju: “Realizējot šo projektu ievērojami uzlabotos vides un pakalpojuma pieejamība mūsu ēkā. Šis ir ļoti svarīgs projekts mūsu novada iedzīvotājiem.”

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar Rūjienas senioru mājas direktoru Jāni Rozi, tel. nr. 29484776, epasts: janis.roze@seniorumaja.lv, uzņēmuma mājaslapa: www.rujienasseniorumaja.lv