Itāļu brīvprātīgās Ariannas stāsts par EVS pieredzi Latvijā un senioru mājā
December 18, 2018
Aicinām mūsu komandai pievienoties medicīnas māsu
June 4, 2019
Rādīt visus

Ar prieku paziņojam, ka mūsu komandai ir pievienojusies Rīgas Stradiņa universitātes sertificēta fizioterapeite Dr. Daira Lāce. 

Fizioterapeits veic cilvēka funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu un ārstēšanu, palīdz klientam atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās deficītu, pielietojot dažādas metodes vai to kombinācijas.

Fizioterapijas mērķis ir atjaunot, saglabāt un uzlabot cilvēka kustības un stāju, palielināt fizisko izturību, mazināt sāpes un atvieglot hronisku slimību gaitu. Fizioterapeits palīdz cilvēkiem, kuriem pēc slimībām, traumām, ievainojumiem, apdegumiem vai cita veida bojājumiem ir izveidojies muskuļu funkciju traucējums, nervaudu un saistaudu izmaiņas.

Mēs varam palīdzēt ja jūsu tuviniekam ir onkoloģiskas saslimšanas, neiraloģiskas saslimšanas, kardioloģiskas saslimšanas, reimatoloģiskas saslimšanas, cukura diabēts vai garīga rakstura traucējumi.

Biedrība “Rūjienas senioru māja” katru darba dienu saviem klientiem piedāvā grupu vingrošanas nodarbības. Saprotot cik svarīgas ir piemērotas fiziskās aktivitātes jebkurā vecumā, mūsu klientiem grupu vingrošanas nodarbības ir pieejamas bez maksas. 

Individuālās fizioterapijas un rehabilitācijas nodarbību cenrādis:

  • Pirmreizējā klienta apskate un fizioterapijas plāna izveide 
20,00 EUR
  • Individuālās fizioterapijas nodarbība (30 min.)
7,00 EUR
  • Individuālās fizioterapijas nodarbība (45 min.)    
10,00 EUR
  • Individuālās fizioterapijas nodarbība (60 min.)  
15,00 EUR

 Lai pieteiktos individuālajām fizioterapijas nodarbībām, zvaniet 29484776 vai rakstiet info@seniorumaja.lv