Reitterapija

Ārstēšanas metode, kurā galvenais dziednieks ir zirgs

Unikāls pakalpojums

2015 gadā esam sākuši strādāt pie jauna pakalpojuma ieviešanas – reitterapija. Mēs, sadarbojoties ar reitterapeitu, vēlamies piedāvāt reitterapijas pakalpojumus saviem esošiem un jaunajiem klientiem. Šobrīd mēs apzinam iespējamo klientu pieprasījumu.

Kas ir reitterapija

Reitterapija ir ārstēšanas metode, kurā galvenais dziednieks ir zirgs. Tā ietver sevī problēmu risināšanu medicīniskā, psiholoģiskā un sociālā rehabilitācijā. Zirgi jūt gan to, kā cilvēks šodien jūtas, gan to, kā cilvēks viņam pieskaras. Zirgi apbrīnojami labi izprot savas terapeita funkcijas un izjūt slimā cilvēka vajadzības. Nodarbības vietā ir rampa, ar kuras palīdzību pacients var vieglāk uzkāpt zirgā. Nodarbības ilgums ir līdz 45 minūtēm. Nodarbības ilgums ir atkarīgs no pacienta slimības un funkcionālā stāvokļa, kā arī pašsajūtas konkrētajā nodarbībā. Nodarbības saturs ir atkarīgs no pacienta spējām un pielietotā reitterapijas veida.

Ja vēlaties uzzināt, kādas saslimšanas var un kādas nevar ārstēt ar reitterapiju – šeit plašāka informācija. (links uz rokasgrāmatu)

Ja jūs vēlaties plašāku informāciju par šo pakalpojumu, lūdzu zvaniet- 29484776.